| Player | Game Time | Message |
|---|---|---|
| Straszyk | 00:00 | siema siema |
| Wikary | 00:00 | gl hf boys |
| Wikary | 00:15 | elo |
| Biniek | 00:21 | frajey |
| Wikary | 00:30 | co tam wariaty? |
| Straszyk | 00:36 | a nic tam sramy se do mordy |
| Biniek | 00:41 | bede musiał was ukarać |
| Biniek | 11:30 | po pierwsze polska po drugie polacy |
| Wikary | 11:40 | +1 |
| Straszyk | 12:13 | zesralem sie |
| Wikary | 12:18 | XZD |
| Biniek | 12:29 | wygralisice dlatego jestescie oszustami |
| Wikary | 12:41 | WYGRALSIMY BO MAM DZISIAJ URODZINY |
| Kocimiętka | 12:46 | wczoraj xD |